Nadace Unipetrol vyhlašuje fotografickou soutěž

Určitě budete souhlasit s tvrzením, že po vyslovení názvů měst, jako je Most, Litvínov, Neratovice, Kralupy n/Vltavou a několik dalších měst, si mnozí lidé okamžitě vybaví asociaci s místem, kde by žít nechtěli. Měsíční krajina, povrchové doly, znečištěný vzduch a vodní toky, chemické závody, zničená krajina.

Fotografickou soutěží na téma Náš sever chceme tuto představu opravit. Lidé, kteří se v těchto destinacích narodili, vyrůstají a pracují, vědí své. Ano, v severních Čechách je mnoho průmyslových zón, z jejichž provozu profituje celá Česká republika. Ale je zde také mnoho krásných míst, která život lidí ze severu Čech obohacují a činí je šťastnými. Nejen architektura našich předků, ale i přírodní krásy na severu Čech dokážou přivést návštěvníky z jiných oblastí k upřímnému obdivu. Vnímání krás severních Čech je tedy cílem naší fotografické soutěže.

Nadace Unipetrol se těší na Vaše soutěžní fotografie, které vnímání severu Čech pozmění v očích a v myslích mnoha lidí v naší rodné zemi.


Partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

Mediální partneři

logo
logo